Продукція > VISHAY > MDP14031K50GE04
MDP14031K50GE04
MDP14031K50GE04 Vishay
31511.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 1.5K Ohm 2% 1.73W ±100ppm/°C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP14031K50GE04 MDP14031K50GE04 Виробник : Vishay / Dale Resistor Networks & Arrays 14pin 1.5Kohms 2% Isolated