Продукція > VISHAY DALE > MDP1403200RGE04
MDP1403200RGE04
MDP1403200RGE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 7 RES 200 OHM 14DIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 14pin 200ohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP1403200RGE04 MDP1403200RGE04 Виробник : Vishay / Dale mdp1416-1211528.pdf Resistor Networks & Arrays 14pin 200ohms 2% Isolated