Продукція > VISHAY DALE > MDP1403270RGE04
MDP1403270RGE04
MDP1403270RGE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 7 RES 270 OHM 14DIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 14pin 270ohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP1403270RGE04 MDP1403270RGE04 Виробник : Vishay / Dale 31511.pdf Resistor Networks & Arrays 14pin 270ohms 2% Isolated