Продукція > VISHAY DALE > MDP14032K20GE04
MDP14032K20GE04
MDP14032K20GE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 14DIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 14pin 2.2Kohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP14032K20GE04 MDP14032K20GE04 Виробник : Vishay / Dale 31511.pdf Resistor Networks & Arrays 14pin 2.2Kohms 2% Isolated