Продукція > VISHAY DALE > MDP14032K70GE04
MDP14032K70GE04
MDP14032K70GE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 7 RES 2.7K OHM 14DIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 14pin 2.7Kohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP14032K70GE04 MDP14032K70GE04 Виробник : Vishay / Dale mdp1416-1211528.pdf Resistor Networks & Arrays 14pin 2.7Kohms 2% Isolated