Продукція > VISHAY DALE > MDP14033K30GE04
MDP14033K30GE04
MDP14033K30GE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 7 RES 3.3K OHM 14DIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 3.3Kohms 14pin 2% M-DIP.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP14033K30GE04 Виробник : Vishay / Dale 31511.pdf Resistor Networks & Arrays 3.3Kohms 14pin 2% M-DIP