Продукція > VISHAY DALE > MDP140347K0GE04
MDP140347K0GE04
MDP140347K0GE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 7 RES 47K OHM 14DIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 14pin 47Kohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP140347K0GE04 MDP140347K0GE04 Виробник : Vishay / Dale 31511.pdf Resistor Networks & Arrays 14pin 47Kohms 2% Isolated