Продукція > VISHAY DALE > MDP140347R0GE04
MDP140347R0GE04
MDP140347R0GE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 7 RES 47 OHM 14DIP
на замовлення 129 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 14pin 47ohms 2% I solated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP140347R0GE04 MDP140347R0GE04 Виробник : Vishay / Dale 31511.pdf Resistor Networks & Arrays 14pin 47ohms 2% I solated