Продукція > VISHAY DALE > MDP1403560RGE04
MDP1403560RGE04
MDP1403560RGE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 7 RES 560 OHM 14DIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 14pin 560ohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP1403560RGE04 MDP1403560RGE04 Виробник : Vishay / Dale 31511.pdf Resistor Networks & Arrays 14pin 560ohms 2% Isolated