Продукція > VISHAY > MDP1601100KFD04
MDP1601100KFD04
MDP1601100KFD04 Vishay
31511.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 100K Ohm 1% 1.92W ±100ppm/°C BUS Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP1601100KFD04 Виробник : Vishay / Dale Resistor Networks & Arrays MDP16-01 100K 1% D04