Продукція > VISHAY > MDP1601150KGE04
MDP1601150KGE04
MDP1601150KGE04 Vishay
31511.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 150K Ohm 2% 1.92W ±100ppm/°C BUS Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP1601150KGE04 MDP1601150KGE04 Виробник : Vishay / Dale Resistor Networks & Arrays 16pin 150Kohms 2% Bussed