Продукція > VISHAY > MDP1603121KFD04
MDP1603121KFD04
MDP1603121KFD04 Vishay
31511.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 121K Ohm 1% 1.92W ±100ppm/°C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP1603121KFD04 Виробник : Vishay / Dale Resistor Networks & Arrays MDP16-03 121K 1% D04