Продукція > VISHAY DALE > MDP1603150RGE04
MDP1603150RGE04
MDP1603150RGE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 8 RES 150 OHM 16DIP
Resistance (Ohms): 150
Tolerance: ±2%
Packaging: Tube
Power Per Element: 250mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.850" L x 0.250" W (21.59mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 16-DIP
Height - Seated (Max): 0.155" (3.94mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 8
на замовлення 104 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 8 RES 150 OHM 16DIP, Resistance (Ohms): 150, Tolerance: ±2%, Packaging: Tube, Power Per Element: 250mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.850" L x 0.250" W (21.59mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 16-DIP, Height - Seated (Max): 0.155" (3.94mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 8.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP1603150RGE04 MDP1603150RGE04 Виробник : Vishay / Dale 31511.pdf Resistor Networks & Arrays 150ohms 16pin 2% M-DIP