MDRR-DT-15-35-U
MDRR-DT-15-35-U Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: SWITCH REED SPDT 180MA 120V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Circuit: SPDT
Type: Glass Body Reed
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Axial
Length - Overall: 2.066" (52.48mm)
Power - Rated: 5W
Current - Switching: 180mA (AC), 250mA (DC)
Voltage - Switching DC: 175 V
Operate Time: 0.7 ms
Release Time: 1 ms
Size - Body: 0.100" Dia x 0.580" L (2.54mm x 14.73mm)
Operate Range: 15 ~ 35AT
Current - Carry: 1.5A (DC)
Voltage - Switching AC: 120 V
Capacitance: 1 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH REED SPDT 180MA 120V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Circuit: SPDT, Type: Glass Body Reed, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: Axial, Length - Overall: 2.066" (52.48mm), Power - Rated: 5W, Current - Switching: 180mA (AC), 250mA (DC), Voltage - Switching DC: 175 V, Operate Time: 0.7 ms, Release Time: 1 ms, Size - Body: 0.100" Dia x 0.580" L (2.54mm x 14.73mm), Operate Range: 15 ~ 35AT, Current - Carry: 1.5A (DC), Voltage - Switching AC: 120 V, Capacitance: 1 pF.