Продукція > MIDAS DISPLAYS > MDT0144ASS-MULTI
MDT0144ASS-MULTI
MDT0144ASS-MULTI Midas Displays
MDT0144ASS-MULTI.pdf
Виробник: Midas Displays
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.44"
Packaging: Tray
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: Parallel, SPI
Viewing Area: 25.50mm W x 26.50mm H
Dot Pixels: 128 x 128
Controller Type: ST7735S
Diagonal Screen Size: 1.44" (36.58mm)