MDT0299AIH-RGB
MDT0299AIH-RGB Midas Displays
MDT0299AIH-RGB.pdf
Виробник: Midas Displays
Description: DISPLAY, 2.99" IPS TFT, 268x800
Packaging: Tray
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: RGB, SPI
Viewing Area: 24.72mm W x 72.60mm H
Dot Pixels: 800 x 268
Controller Type: ST7701
Diagonal Screen Size: 2.97" (75.65mm)
Background Color: Black
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Non-Touch
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DISPLAY, 2.99" IPS TFT, 268x800, Packaging: Tray, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: RGB, SPI, Viewing Area: 24.72mm W x 72.60mm H, Dot Pixels: 800 x 268, Controller Type: ST7701, Diagonal Screen Size: 2.97" (75.65mm), Background Color: Black, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Non-Touch.