MDT1010AC-HDMI
MDT1010AC-HDMI Midas Displays
3086_MDT1010AC-HDMI.pdf
Виробник: Midas Displays
Description: DISPLAY, 10.1" TFT, 1024x600, HD
Packaging: Tray
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: HDMI
Viewing Area: 222.73mm W x 125.28mm H
Dot Pixels: 1024 x 600
Controller Type: RTD2281
Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm)