Продукція > MIDAS DISPLAYS > MDT1010GIHC-HDMI
MDT1010GIHC-HDMI
MDT1010GIHC-HDMI Midas Displays
MDT1010GIHC-HDMI.pdf
Виробник: Midas Displays
Description: LCD DISPLAY TFT 10.1" 1280X800
Packaging: Tray
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: HDMI
Viewing Area: 218.00mm W x 137.00mm H
Dot Pixels: 1280 x 800
Controller Type: TFP401
Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LCD DISPLAY TFT 10.1" 1280X800, Packaging: Tray, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: HDMI, Viewing Area: 218.00mm W x 137.00mm H, Dot Pixels: 1280 x 800, Controller Type: TFP401, Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.