MDT1040AIS-LVDS
MDT1040AIS-LVDS Midas Displays
MDT1040AIS-LVDS.pdf
Виробник: Midas Displays
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.4"
Packaging: Tray
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: LVDS
Viewing Area: 211.20mm W x 158.00mm H
Dot Pixels: 1024 x 768
Diagonal Screen Size: 10.4" (264.16mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Non-Touch
Part Status: Active
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.4", Packaging: Tray, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: LVDS, Viewing Area: 211.20mm W x 158.00mm H, Dot Pixels: 1024 x 768, Diagonal Screen Size: 10.4" (264.16mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Non-Touch, Part Status: Active.