ME030-50802
ME030-50802 MULTICOMP PRO
2936549.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - ME030-50802 - PIN HEADER, 2 POSITION, 5.08MM
tariffCode: 85369010
Anzahl der Positionen: 2-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 5.08mm
Ausführung: Header
Nennspannung: 300V
euEccn: NLR
hazardous: false
Blockausrichtung: Through Hole Right Angle
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Nennstrom: 16A
usEccn: EAR99
Produktpalette: ME Series
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - ME030-50802 - PIN HEADER, 2 POSITION, 5.08MM, tariffCode: 85369010, Anzahl der Positionen: 2-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 5.08mm, Ausführung: Header, Nennspannung: 300V, euEccn: NLR, hazardous: false, Blockausrichtung: Through Hole Right Angle, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Nennstrom: 16A, usEccn: EAR99, Produktpalette: ME Series.