ME30A0903C01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
ME30_DS.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 30W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Voltage - Output: 9V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 4.7' (1.45m)
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Applications: Medical
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CE
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 3A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 30W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm), Voltage - Output: 9V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 4.7' (1.45m), Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Applications: Medical, Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 3A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 30 W.