ME6038X24B-FSR Mechatronics Fan Group
ME6038.pdf
Виробник: Mechatronics Fan Group
Description: FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 9400 RPM
Air Flow: 57.5 CFM (1.61m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.23 lb (104.33 g)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cUL, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 63.0dB(A)
Static Pressure: 1.241 in H2O (309.1 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE, Features: Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 9400 RPM, Air Flow: 57.5 CFM (1.61m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.23 lb (104.33 g), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cUL, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 63.0dB(A), Static Pressure: 1.241 in H2O (309.1 Pa).