Продукція > TDK CORPORATION > MEA1210PE400T001
MEA1210PE400T001
MEA1210PE400T001 TDK Corporation
MEA1210PE_Series_Rev2017.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FILTER LC(PI) 40PF 210MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0504 (1210 Metric), Array, 6 PC Pad
Size / Dimension: 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 40pF
Height: 0.024" (0.60mm)
Attenuation Value: 20dB @ 470MHz ~ 3GHz
Filter Order: 3rd
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC (Pi)
Center / Cutoff Frequency: 210MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Number of Channels: 2
Current: 100 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(PI) 40PF 210MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0504 (1210 Metric), Array, 6 PC Pad, Size / Dimension: 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 40pF, Height: 0.024" (0.60mm), Attenuation Value: 20dB @ 470MHz ~ 3GHz, Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (Pi), Center / Cutoff Frequency: 210MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Number of Channels: 2, Current: 100 mA.