MEM2012TC101
MEM2012TC101 TDK Corporation
MEM2012TC.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FILTER LC(T) 100PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 12V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 100pF
Height: 0.030" (0.76mm)
Filter Order: 3rd
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC (T-Type)
Resistance - Channel (Ohms): 0.12
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Number of Channels: 1
Current: 1 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(T) 100PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 12V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 100pF, Height: 0.030" (0.76mm), Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (T-Type), Resistance - Channel (Ohms): 0.12, ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Number of Channels: 1, Current: 1 A.