MENB1020A2400C02 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
MENB1020_DS.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.27" L x 1.85" W x 1.50" H (83.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Approval Agency: CE, cURus
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level V
Current - Output (Max): 750mA
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 300mW
Part Status: Active
Power (Watts): 18 W
Standard Number: 60601-1
на замовлення 89 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.27" L x 1.85" W x 1.50" H (83.0mm x 47.0mm x 38.0mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cURus, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level V, Current - Output (Max): 750mA, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 300mW, Part Status: Active, Power (Watts): 18 W, Standard Number: 60601-1.