MENB1030A1803C01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
MENB1030_Series_Ds.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 30W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Voltage - Output: 18V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Applications: Medical
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CE, cURus
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level V
Current - Output (Max): 1.67A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Power (Watts): 30 W
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 30W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm), Voltage - Output: 18V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: -20°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, cURus, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level V, Current - Output (Max): 1.67A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Power (Watts): 30 W.