MENB1050A1800F03 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
MENB1050_DS.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 50W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.25" L x 2.67" W x 1.28" H (108.0mm x 67.7mm x 32.5mm)
Voltage - Output: 18V
Polarization: Positive Center
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 45.3" (1.15m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Approval Agency: CE, cURus
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level V
Current - Output (Max): 2.8A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 300mW
Part Status: Active
Power (Watts): 50 W
Standard Number: 60601-1
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 50W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.25" L x 2.67" W x 1.28" H (108.0mm x 67.7mm x 32.5mm), Voltage - Output: 18V, Polarization: Positive Center, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 45.3" (1.15m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cURus, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level V, Current - Output (Max): 2.8A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 300mW, Part Status: Active, Power (Watts): 50 W, Standard Number: 60601-1.