MENB1050A1800N02
MENB1050A1800N02 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Connector_Options_01.01.18.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 50W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.25" L x 2.67" W x 1.28" H (108.0mm x 67.7mm x 32.5mm)
Voltage - Output: 18V
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 57" (1.45m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Approval Agency: CE, cURus
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level V
Current - Output (Max): 2.8A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 300mW (Max)
Power (Watts): 50 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 50W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.25" L x 2.67" W x 1.28" H (108.0mm x 67.7mm x 32.5mm), Voltage - Output: 18V, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 57" (1.45m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cURus, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level V, Current - Output (Max): 2.8A, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 300mW (Max), Power (Watts): 50 W.