MENB1100A4803F01
MENB1100A4803F01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
MENB1100.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 101W
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.91" L x 3.43" W x 1.85" H (150.0mm x 87.0mm x 47.0mm)
Voltage - Output: 48V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Approval Agency: CE, cURus
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level V
Current - Output (Max): 2.1A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 500mW (Max)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 101 W
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 101W, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.91" L x 3.43" W x 1.85" H (150.0mm x 87.0mm x 47.0mm), Voltage - Output: 48V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cURus, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level V, Current - Output (Max): 2.1A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 500mW (Max), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 101 W.