MEXE902RPSM Amphenol PCTEL
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: LMR/TETRA/P25 ANTENNA
Packaging: Tray
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 960MHz
Applications: Wi-Fi
Gain: 2dBi
Termination: RP-SMA Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 9.500" (241.30mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 931MHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 50 W