Продукція > ROYALOHM > MF006FF1022A50
MF006FF1022A50 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 10.2kΩ; 600mW; ±1%; MF; 250V; Ø0.6x28mm
Type of resistor: metal film
Resistance: 10.2kΩ
Power: 0.6W
Tolerance: ±1%
Body dimensions: Ø2.5x6.8mm
Length: 6.8mm
Diameter: 2.5mm
Mounting: THT
Leads dimensions: Ø0.6x28mm
Operating voltage: 250V
Manufacturer series: MF
Leads: axial
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 10.2kΩ; 600mW; ±1%; MF; 250V; Ø0.6x28mm, Type of resistor: metal film, Resistance: 10.2kΩ, Power: 0.6W, Tolerance: ±1%, Body dimensions: Ø2.5x6.8mm, Length: 6.8mm, Diameter: 2.5mm, Mounting: THT, Leads dimensions: Ø0.6x28mm, Operating voltage: 250V, Manufacturer series: MF, Leads: axial.