Продукція > ROYALOHM > MF006FF4531A50
MF006FF4531A50 ROYALOHM
mf-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 4.53kΩ; 600mW; ±1%; MF; 250V; Ø0.6x28mm
Type of resistor: metal film
Resistance: 4.53kΩ
Power: 0.6W
Tolerance: ±1%
Body dimensions: Ø2.5x6.8mm
Length: 6.8mm
Diameter: 2.5mm
Mounting: THT
Leads dimensions: Ø0.6x28mm
Leads: axial
Manufacturer series: MF
Operating voltage: 250V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 4.53kΩ; 600mW; ±1%; MF; 250V; Ø0.6x28mm, Type of resistor: metal film, Resistance: 4.53kΩ, Power: 0.6W, Tolerance: ±1%, Body dimensions: Ø2.5x6.8mm, Length: 6.8mm, Diameter: 2.5mm, Mounting: THT, Leads dimensions: Ø0.6x28mm, Leads: axial, Manufacturer series: MF, Operating voltage: 250V.