Продукція > ROYALOHM > MF006FF5361A50
MF006FF5361A50 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 5.36kΩ; 600mW; ±1%; MF; 250V; Ø0.6x28mm
Type of resistor: metal film
Mounting: THT
Resistance: 5.36kΩ
Power: 0.6W
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: MF
Operating voltage: 250V
Body dimensions: Ø2.5x6.8mm
Leads: axial
Length: 6.8mm
Diameter: 2.5mm
Leads dimensions: Ø0.6x28mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 5.36kΩ; 600mW; ±1%; MF; 250V; Ø0.6x28mm, Type of resistor: metal film, Mounting: THT, Resistance: 5.36kΩ, Power: 0.6W, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: MF, Operating voltage: 250V, Body dimensions: Ø2.5x6.8mm, Leads: axial, Length: 6.8mm, Diameter: 2.5mm, Leads dimensions: Ø0.6x28mm.