Продукція > ROYALOHM > MF006FF8200A50
MF006FF8200A50
MF006FF8200A50 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 820Ω; 0.6W; ±1%; MF; 250V; Ø0.6x28mm
Type of resistor: metal film
Resistance: 820Ω
Power: 0.6W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 250V
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Leads dimensions: Ø0.6x28mm
Diameter: 2.5mm
Body dimensions: Ø2.5x6.8mm
Length: 6.8mm
Mounting: THT
на замовлення 400 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 820Ω; 0.6W; ±1%; MF; 250V; Ø0.6x28mm, Type of resistor: metal film, Resistance: 820Ω, Power: 0.6W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 250V, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Leads dimensions: Ø0.6x28mm, Diameter: 2.5mm, Body dimensions: Ø2.5x6.8mm, Length: 6.8mm, Leads: axial, Manufacturer series: MF, Mounting: THT.