Продукція > ROYALOHM > MF006FF9101A50
MF006FF9101A50
MF006FF9101A50 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 9.1kΩ; 0.6W; ±1%; MF; 250V; Ø0.6x28mm
Mounting: THT
Leads dimensions: Ø0.6x28mm
Diameter: 2.5mm
Body dimensions: Ø2.5x6.8mm
Length: 6.8mm
Power: 0.6W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Operating voltage: 250V
Resistance: 9.1kΩ
на замовлення 200 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 9.1kΩ; 0.6W; ±1%; MF; 250V; Ø0.6x28mm, Manufacturer series: MF, Leads: axial, Type of resistor: metal film, Mounting: THT, Leads dimensions: Ø0.6x28mm, Diameter: 2.5mm, Body dimensions: Ø2.5x6.8mm, Length: 6.8mm, Power: 0.6W, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Operating voltage: 250V, Resistance: 9.1kΩ.