Продукція > ROYALOHM > MF01SFF390JA10
MF01SFF390JA10
MF01SFF390JA10 ROYALOHM
mf-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 39Ω; 1W; ±1%; MF; 350V; Ø0.54x28mm; axial
Resistance: 39Ω
Tolerance: ±1%
Power: 1W
Mounting: THT
Operating voltage: 350V
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Body dimensions: Ø3.5x10mm
Resistor features: low noise
Leads: axial
Type of resistor: metal film
Manufacturer series: MF
Leads dimensions: Ø0.54x28mm
Diameter: 3.5mm
Length: 10mm
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 39Ω; 1W; ±1%; MF; 350V; Ø0.54x28mm; axial, Resistance: 39Ω, Tolerance: ±1%, Power: 1W, Mounting: THT, Operating voltage: 350V, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Body dimensions: Ø3.5x10mm, Resistor features: low noise, Leads: axial, Type of resistor: metal film, Manufacturer series: MF, Leads dimensions: Ø0.54x28mm, Diameter: 3.5mm, Length: 10mm.