Продукція > ROYALOHM > MF01SFF5602A10
MF01SFF5602A10
MF01SFF5602A10 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 56kΩ; 1W; ±1%; MF; 350V; Ø0.54x28mm; axial
Type of resistor: metal film
Resistance: 56kΩ
Power: 1W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 350V
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Resistor features: low noise
Leads dimensions: Ø0.54x28mm
Diameter: 3.5mm
Body dimensions: Ø3.5x10mm
Length: 10mm
Leads: axial
на замовлення 90 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 56kΩ; 1W; ±1%; MF; 350V; Ø0.54x28mm; axial, Type of resistor: metal film, Resistance: 56kΩ, Power: 1W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 350V, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Manufacturer series: MF, Mounting: THT, Resistor features: low noise, Leads dimensions: Ø0.54x28mm, Diameter: 3.5mm, Body dimensions: Ø3.5x10mm, Length: 10mm, Leads: axial.