Продукція > ROYALOHM > MF01WFF3301A10
MF01WFF3301A10
MF01WFF3301A10 ROYALOHM
mf-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 3.3kΩ; 1W; ±1%; MF; 500V; Ø5x12mm; axial
Resistance: 3.3kΩ
Tolerance: ±1%
Power: 1W
Mounting: THT
Operating voltage: 500V
Body dimensions: Ø5x12mm
Diameter: 5mm
Length: 12mm
Type of resistor: metal film
Leads: axial
Manufacturer series: MF
на замовлення 240 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 3.3kΩ; 1W; ±1%; MF; 500V; Ø5x12mm; axial, Resistance: 3.3kΩ, Tolerance: ±1%, Power: 1W, Mounting: THT, Operating voltage: 500V, Body dimensions: Ø5x12mm, Diameter: 5mm, Length: 12mm, Type of resistor: metal film, Leads: axial, Manufacturer series: MF.