Продукція > ROYALOHM > MF01WFF3902A10
MF01WFF3902A10 ROYALOHM
mf-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 39kΩ; 1W; ±1%; MF; 500V; Ø5x12mm; axial
Type of resistor: metal film
Mounting: THT
Resistance: 39kΩ
Power: 1W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 500V
Body dimensions: Ø5x12mm
Length: 12mm
Diameter: 5mm
Manufacturer series: MF
Leads: axial
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 39kΩ; 1W; ±1%; MF; 500V; Ø5x12mm; axial, Type of resistor: metal film, Mounting: THT, Resistance: 39kΩ, Power: 1W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 500V, Body dimensions: Ø5x12mm, Length: 12mm, Diameter: 5mm, Manufacturer series: MF, Leads: axial.