Продукція > ROYALOHM > MF01WJJ0121A10
MF01WJJ0121A10 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 120Ω; 1W; ±5%; MF; 500V; Ø5x12mm; axial
Type of resistor: metal film
Mounting: THT
Resistance: 120Ω
Power: 1W
Tolerance: ±5%
Manufacturer series: MF
Operating voltage: 500V
Length: 12mm
Leads: axial
Diameter: 5mm
Body dimensions: Ø5x12mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 120Ω; 1W; ±5%; MF; 500V; Ø5x12mm; axial, Type of resistor: metal film, Mounting: THT, Resistance: 120Ω, Power: 1W, Tolerance: ±5%, Manufacturer series: MF, Operating voltage: 500V, Length: 12mm, Leads: axial, Diameter: 5mm, Body dimensions: Ø5x12mm.