Продукція > YAGEO > MF0204FRE52-27K4
MF0204FRE52-27K4
MF0204FRE52-27K4 Yageo
yageo20mf0_datasheet_2024v3.pdf
Виробник: Yageo
Res Metal Film 27.4K Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C AXL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук