Продукція > YAGEO > MF0204FTE52-105K
MF0204FTE52-105K
MF0204FTE52-105K Yageo
yageo20mf0_datasheet_2024v3.pdf
Виробник: Yageo
Res Metal Film 105K Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C AXL Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук