Продукція > YAGEO > MF0204FTE52-178K
MF0204FTE52-178K
MF0204FTE52-178K Yageo
yageo20mf0_datasheet_2023v2.pdf
Виробник: Yageo
Res Metal Film 178K Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук