MF1W68KFTB
MF1W68KFTB Lumimax Optoelectronic Technology
MF Series.pdf
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: RES 68K OHM 1% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 68 kOhms
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: RES 68K OHM 1% 1W AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 68 kOhms.