MF1W68RFT
MF1W68RFT Lumimax Optoelectronic Technology
MF Series.pdf
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: RES 68 OHM 1% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 68 Ohms
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 68 OHM 1% 1W AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 68 Ohms.