MF3S-100KFI
MF3S-100KFI IRC (TT electronics)
mf-s.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 100K Ohm 1% 3W ±150ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MF3S-100KFI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MF3S-100KFI MF3S-100KFI Виробник : Welwyn Components / TT Electronics MF_S-1528317.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 100K OHM 1% 3W