MF3S-100RFI
MF3S-100RFI IRC (TT electronics)
mf-s.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 100 Ohm 1% 3W ±150ppm/°C Cement AXL Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук