MF3S-2K4FI
MF3S-2K4FI IRC (TT electronics)
mf-s.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 2.4K Ohm 1% 3W ±150ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук