Продукція > CANTHERM > MF52C202F3470-G410
MF52C202F3470-G410 Cantherm
cantherm_mf52_1.pdf
Виробник: Cantherm
Description: THERMISTOR NTC 2KOHM 3470K BEAD
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
B25/50: 3470K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 2k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 7.87" (200.00mm)
Power - Max: 50 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 2KOHM 3470K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, B25/50: 3470K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 2k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 7.87" (200.00mm), Power - Max: 50 mW.