MFB8965NF
MFB8965NF PCTEL, Inc.
MFB-Series.pdf
Виробник: PCTEL, Inc.
Description: RF ANT 918MHZ WHIP STR N TYPE
Features: Cable - 609.6mm
Packaging: Tube
Mounting Type: Pole Mount
Frequency Range: 896MHz ~ 940MHz
Applications: ISM, LoRa, LPWAN
Gain: 5dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 50.748" (128.90cm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 918MHz
RF Family/Standard: General ISM
Part Status: Active
Power - Max: 150 W
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 918MHZ WHIP STR N TYPE, Features: Cable - 609.6mm, Packaging: Tube, Mounting Type: Pole Mount, Frequency Range: 896MHz ~ 940MHz, Applications: ISM, LoRa, LPWAN, Gain: 5dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 50.748" (128.90cm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 918MHz, RF Family/Standard: General ISM, Part Status: Active, Power - Max: 150 W.